PYTANIA KLIENTÓW

Mieszkam w Tuchomiu, koło Trójmiasta, jednak żadna odległość nie jest mi straszna. Chętnie podejmę zlecenie w dowolnym miejscu za pokryciem kosztów dojazdu ( opcjonalnie noclegu)

Load More


W pierwszej kolejność proszę o maila z podaniem terminu sesji/reportażu. Jeśli termin jest wolny przesyłam do wglądu umowę. W przypadku wątpliwości oraz uzgodnienia szczegółów chętnie spotkam się na kawę gdzie możemy dokonać podpisania umowy.

Load More


Rezerwacja następuje tylko po wpłacie zadatku – jest to gwarancja rezerwacji terminu. Zadatek wynosi 20% od usługi.

Load More


Umowę podpisuję tylko z nowożeńcami. W przypadku innych sesji, z zainteresowanym.

Load More


Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie Canona body 5d mk III + obiektywy klasy L

Load More


Styl obróbki należy w pełni do fotografa. Proszę, zaufaj mi 🙂

Load More


Bardzo trudno określić ile zdjęć w oddanym materiale będzie czarno-biała, ale zazwyczaj ich ilość nie przekracza 1/4 całego materiału. Oddajemy Wam bardzo dużą ilość zdjęć, zazwyczaj kolorowe zdjęcia mają bardzo podobne (np. robione w serii) odpowiedniki w postaci zdjęć czarno-białych. Niestety, reportażowy charakter zdjęć
i to, że pracujemy w zastanych warunkach powoduje, że nie zawsze zdjęcia wyglądają dobrze w kolorze. Wówczas najczęściej oddajemy je Wam jako czarno-białe

Load More


W przypadku zdjęć ślubnych od 30 do 90 dni roboczych, licząc od momentu wyboru zdjęć w galerii. Wszystko zależy od ilości pracy która mam w danym momencie.

Inne projekty zazwyczaj do 10 dni roboczych

Load More


Wszystko zależy od ilości osób – inaczej gdy jest 35 osób a 150 🙂 wiele zależy także od Waszych gości- jeśli będą brali czynny udział w zabawie zapewne będą na zdjęciach.

Load More


Mogą tylko z miejsc siedzących. Aby robić zdjęcia od strony ołtarza potrzebne jest zaświadczenie o ukończonym kursie. Drugą kwestią jest współpraca między gośćmi a fotografem. Goście często zupełnie nieświadomie mogą zepsuć ważne ujęcie.

Load More


Nie ma takiej możliwości. Plik RAW to surowy materiał, półprodukt a wszystkie nieobrobione, nieostre zdjęcia są dla mnie antyreklamą.

Load More


Plener jest możliwy w zależności od pakietu. Selekcja zdjęć odbywa się na takich samych zasadach jak reportaż.

Load More