Witam Cię serdecznie na mojej stronie.

Jeśli tutaj jesteś to znaczy, że szukasz fotografa. Niezwykłego fotografa. Jeśli pragniesz zobaczyć magię na zdjęciach, dziecięcą radość i urok beztroskich chwil – dobrze trafiłeś. Specjalizuję się  w fotografii plenerowej ale jeśli masz ochotę zapraszam do studia gdzie w miłej atmosferze, wspólnie zrobimy wspaniałe zdjęcia będące pamiątką na całe życie.

Moja przygoda z fotografią sięga lat… 90-tych. Moim pierszym aparatem był ZENIT E z podpiętym Heliosem. To nie była zabawa w fotografię. To była nauka, bez możliwości podglądu efektu „na już”. Każde zdjęcie musiało być przemyślane bo klisza miała swoje ograniczenia. Do dziś podpinam Heliosa 44-2 do portretów. Ma w sobie magię która nigdy nie zniknie 🙂 Życie potoczyło mnie na różne ścieżki ale po latach wróciłam do dawnej pasji.

Dziś to moja praca w którą wkładam serce, czas … oraz pieniądze.
Inwestuję w sprzęt, warsztaty, kursy, szkolenia – u najlepszych!

Studio znajduje się na Kaszubach, w Tuchomiu, niedaleko Trójmiasta (4,5 km od granicy z Gdynią i Gdańskiem). Okolica to teren typowo wiejski (hodowla koni, pola, łąki i lasy oraz urocze okolice jeziora tuchomskiego). Większość sesji plenerowych odbywa się właśnie tutaj. 

Moja rodzina od lat zamieszkiwała Kaszuby, przez co region
ten jest bliski memu sercu. Dlatego tutaj otworzyłam studio i wierzę, że tak jak ja pokochacie tutejsze plenery 🙂 

 

Pracuję na Canonie 5D MARK III + obiektywy klasy L, zdjęcia opracowuję na wysokiej jakości monitorze marki NEC + program Lightroom oraz Photoshop, posiadam ukończony kurs dla fotografów ślubnych (upoważnienie nr 67/2018) Kursy/szkolenia /warsztaty:
2017– Szkolenie z retuszu skóry i zarządzania barwą/ Ariel Grabowski
2018– Tu jesteś w niebie- warsztaty z fotografii dziecięcej/ Złodziejewo, Iwona Podlasińska
2018– Warsztaty z fotografii dziecięcej/ Adam Wawrzyniak
2019– Between shadow and light – warsztaty z oświetlenia portretowego/ Róża Sampolińska